Częstotliwość Ziemi wzrasta, a czas przyspiesza

Częstotliwość Ziemi wzrasta, a czas przyspiesza. Na tym po raz pierwszy w historii ludzkości, rezonans Schumanna wzrosła do 36, a który jest przyczyną zmian i dyskomfort dla ludzi i innych mieszkańców planety Ziemia
migreny, bóle głowy, zmęczenie.
Wrażenia elektryczne w kończynach i kręgosłupie
Skurcze w układzie mięśniowym
Objawy grypopodobne
Intensywne sny.
Ludzkie ciało staje się bardziej wrażliwe w wyniku nowych wibracji.
Rezonans Ziemi (Rezonans Schumanna) wynosił 7,8 godziny. przez tysiące lat. Od 1980 roku wzrósł do 15 – 25 Hz, co oznacza, że 16 godzin to dzień 24-godzinny. Czas przyspiesza!

2014 uznano za anomalię częstotliwości rezonansu Schumanna po wspiął się powyżej 7,83 poziomie 15 do 25, ale teraz, w ostatnich dniach wzrósł do ponad 30.

Niektórzy ludzie zdają sobie sprawę, że czas przyspiesza, co może wynikać z rosnącej częstotliwości w tym tempie. Na świadomość ludzką wpływa pole magnetyczne ziemi i zmiany w niej.

„Od wielu lat ta częstotliwość rezonansowa utrzymuje się na stałym poziomie 7,83 Hz z niewielkimi odchyleniami. W czerwcu 2014 r. Najwyraźniej się zmienił. Monitory rosyjskiego systemu obserwacji kosmosu wykazały nagły wzrost aktywności około 8,5 Hz, od tego czasu odnotowano dni, w których rezonans Schumanna przyspiesza do 16,5 Hz.

Mówi się, że częstotliwość Schumanna jest w harmonii z falami alfa ludzkiego mózgu i ze stanami theta, dlatego może być tak, że przyspieszenie to często wydaje się tak, jakby czas przyspieszył, a wydarzenia i zmiany w naszym życiu zdarzają się szybciej. „

„Te powstające rezonanse są naturalnie skorelowane z aktywnością fal ludzkiego mózgu. Oznacza to, że się zmieniamy.

EEG Neurofeedback powstał wiele lat temu, dzięki czemu można było zaobserwować, co te przyspieszone częstotliwości mogą nam powiedzieć o ewolucyjnej zmianie człowieka.

Jasne jest, że to przyspieszenie może sprawić, że poczujesz się bardziej zmęczony, wyczerpany, oszołomiony, przygnębiony, a nawet dziwny, gdy podniesiesz swoje własne częstotliwości, aby być bardziej „w zgodzie” z Ziemią.

 

http://www.climaseveromundial.com/2018/06/te-has-sentido-extrano-ultimamente-es.html?spref=fb

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s