Ojciec Pio i Watykan o życiu na innych planetach…

Jednym z niebiańskich darów jakie otrzymał Ojciec Pio, było przenikanie wewnętrznym wzrokiem nie tylko sumień i serc ludzi którzy go spotykali, ale także wiedza o rzeczach leżących daleko poza ziemską orbitą.
Jego widzenia i wnikliwość wielokrotnie znalazły poparcie w rzeczywistości, czego świadkiem są setki relacji opisywanych w książkach dotyczących tego zakonnika.

Biblijna obietnica brzmi że kto szuka ten odnajdzie, więc pewnego razu jeden z reporterów złamał stereotyp spraw w jakich się zwracano do owego świętego, i zapytał o kwestię życia poza Ziemią.
Otrzymał odpowiedź bezpośrednią, jasną i jednoznacznie wskazującą nastawienie Ojca Pio w sprawie kwestii życia pozaziemskiego. Niestety wielu tych którzy chcą sobie zaszufladkować Boga według własnego niedoskonałego i przyziemnego „widzi mi się”, raczej o niej niechętnie wspomina…

nauti

– źródło: książka „Cosi parlo Padre Pio” („Tak mówi Ojciec Pio”) ks. Nello Castello
– więcej: http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2615

Corrado Balducci będący watykańskim teologiem i egzorcystą również potwierdza ową wypowiedź ojca Pio, i zarazem swoją postawą wskazuje że mogą istnieć tak duchy rozmaitego rodzaju o których mówi Biblia (- które mogą się materializować pod postaciami humanoidalnymi, zwierzęcymi, lub mieszaniną cech ich obu), jak i stworzenia materialne innego rodzaju niż ludzie, o których istnieniu ma pełne prawo mówić druga Księga Boga – Księga Stworzenia.
Tak więc mimo że obecnie częstokroć np. zwodnicze duchy udają istoty z innych planet (-na podobieństwo ich niegdysiejszych przemian np. w postacie fałszywych mnichów) – wcale to nie zaprzecza faktowi że prawdziwi kosmici mają pełne prawo istnieć (- tak jak ich dawne przemiany nie zaprzeczały realności istnienia prawdziwych mnichów)…

Co więcej jeśli moce mistyczne duchów mogą opierać się na wykorzystywaniu jakichś wyższych praw – a tak zapewne jest bo wszystko co zostało stworzone opiera się na jakichś zasadach – to jest bardzo możliwe że materialne istoty z innych planet które wyprzedzają w rozwoju technicznym człowieka, potrafią naśladować zdolności duchów i nie musi im w tym przeszkadzać nawet to, że robią to całkowicie innym sposobem.
W takie „papugowanie” zdolności duchów za pomocą techniki, wkracza też już i ludzkość…

O badaniach nad przypadkiem Joasi Gajewskiej z Sosnowca…

gajewska

Tym samym logicznym jest że istoty z innych planet – które jak sam Ojciec Pio mówi – nie zgrzeszyły pierworodnym grzechem i nie popadły upadek, mogły zostać obdarowane przez Stwórce możliwościami/„łaskami”, które charakteryzują w jakimś zakresie te, które człowiek jako istota materialna otrzyma po Armageddonie: zdolność zmiennokształtności, przenikania przez materię, wznoszenia się w powietrzu itp. – czyli cechy związane z ciałem nieśmiertelnym które otrzymają ludzie szlachetni i dobrzy, i które jest w nauce kościoła zwane „ciałem chwalebnym”.

    Na obecnym etapie wiedzy, nikt też nie może zaprzeczyć temu że ewentualne istoty pozaziemskie które nie popadły w upadek, nie mogły zostać wyposarzone przez Stwórce i w zdolności do bilokacji – i stąd też się może brać zamieszanie w myleniu istot pozaziemskich z istotami duchowymi, patrząc tylko zewnętrzne manifestacje które mogą być do siebie podobne, choć mają różne „źródła”.
Swięci i mistycy żyjący w ciele mogli bilokować i ukazywać się w miejscach odległych, wpływając tam na świat fizyczny; dlaczego więc i ewentualni kosmici którzy nie popadli w grzech, nie mogliby mieć podobnych możliwości?

Problem więc w związku z nieznanymi istotami polega na tym, że trzeba rozpoznać które z nich są prawdziwie istotami pozaziemskimi, a które się tylko pod nie podszywają. A jak je rozróżnić można odnaleźć w żywotach świętych, którzy stosowali „sposoby kościelne” by się przekonać czy dane nieznane zjawisko/istota która się przed nimi pojawia, jest faktycznie prawdziwa, czy tylko ją udaje.

„Istnieje wiele tajemnic jeszcze większych niż te, widzimy bowiem tylko nieliczne Jego dzieła” 
Księga Syracha 43: 32

Papież Franciszek jest również otwarty na możliwość życia pozaziemskiego…

papiez

jedna

trappist1

zycie

O tajemniczych materialnych humanoidach, pojawiających się w naszym świecie, 
a pochodzących najwyraźniej z innego…

Cytat z http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2014/11/ojciec-pio-o-zyciu-na-innych-planetach.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s